Producenci
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
PRACA

Aktualnie firma CLARO RED Sp. z o.o. Poszukuje pracownika na stanowisko :

Przedstawiciel handlowy

Obowiązki:

    Pozyskiwanie nowych klientów
    Stała współpraca z sieciami sklepów detalicznych i hurtowych
    Przygotowywanie ofert sprzedaży, planów promocji i programów współpracy
    Rozwój sprzedaży
    Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Wymagania:

    Wykształcenie min. średnie
    Min. roczne doświadczenie w handlu
    Dyspozycyjność
    mile widziana znajomość branży oświetleniowej led i elektrycznej
    Znajomość pakietu MS Office
    Prawo jazdy kat. B
    Samodzielność i odpowiedzialność
    Umiejętność kreatywnej i aktywnej współpracy z klientem
    Duża motywacja do pracy

Poszukujemy osoby dynamicznej, kreatywnej i komunikatywnej.
Osobom, które spełnią nasze oczekiwania oferujemy: samodzielną i odpowiedzialną pracę na atrakcyjnych warunkach w stabilnej i rozwijającej się firmie.

Oferty zawierające CV ze zdjęciem i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:

praca@claro-red.com  temat wiadomości : PRACA

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli :
 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl